Ana Sayfa > Genel, Sohbet Odaları, Sohbet sitesi > Sohbette Radyo Senligi

Sohbette Radyo Senligi

Sohbette Radyo Senligi

Merhabalar Müzik severler. Radyo Senligi ile Sohbet ederek Müzik dinlemenin tadina doyulmayan bir ortama sizlerde davetlisiniz. Radyo dinleyicilerinin üst siralarinda yer almanin gururunu yasiyoruz. Radyo Senligi sloganimiz ; Türk Sanat Muziginin kalbi BesteFm de . Her gün kesintisiz olarak Dj’lerimizin yapmis oldugu yayinimiz günden güne daha cok senlenmektedir. Kesintisiz olarak , arabesk ve fantezi müziginin en iyi örneklerinin calindigi Radyo. Her kesime hitap ederek , büyük kitlesi ile Radyo camiasina renk katmaya devam ediyoruz.

Kelimelerin basarisiz oldugu yerde Müzik konusur. Önemli olan müzigin dilini, sarkisini hissetmek. Bu bana büyük mutluluk veriyor. Sadece mükemmel piyano calmak , bana mutluluk vermezdi. Kalpteki Fazilet tohumlari, müzikle yeserir. Acilarinizin merhemi Müziktir. Müzik Nedir ; Müzik hayatin nesesi, ruhu , sevinci ve her seyidir. Hayat Müziktir. Müzik ile alakasi olmayan, mahlukat insan degildir. Müziksiz hayat zaten mevcut degildir.

Müzik Erkeklerin Yüreklerinde ; Alev. Kadinlarin Gözlerinden ; yas cikarir. Duygularimi siirlere anlatamam , cünkü ben sair degilim. Kendimi gölge ve isikla ifade edemem, cünkü ressam degilim. Düsüncelerimi hareketlerle de aciklayamam , cünkü dansci degilim. Ama bunlarin hepsini müzikle yapabilirim , cünkü ben bir Müzik asigim . Radyo da Müzik Senligini hissederek Sohbet Odalarimizda ki sohbetin tadini yasamaniz dilegi ile..

Radyo Senligi

Hayat, istirap ve keder verirse, sükuneti müzikte arayiniz..

BalKiZ

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

GencAlem.Net – Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet Sohbette Radyo Senligi | GencAlem.Net - Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet