Ana Sayfa > Sohbet Odaları, Sohbet sitesi > Sohbet Tadinda

Sohbet Tadinda

Sohbet Tadinda

Sohbeti tadinda yasamak ve ettiginiz Sohbetten tat almak istiyorsaniz sizleri mutlaka Sohbet Odalarimiza bekliyoruz. Herseyin en iyisine sahip olan degil, sahip oldugunun tadini cikaran mutludur. 

Tadini Cikarmak; Bir seyin sagladigi güzelliklerden ya da imkanlardan istedigi gibi yararlanmak demektir. Bir Sohbet ortaminda , Sohbetin tadini doyasiya yasamak istiyorsaniz , bizim yazili Sohbet Odalarimizda bunu yasayacaginizdan emin olabilirsiniz.

Sizce Sohbet Odalarinda edilen yazili Sohbetlerin tadi , yüz yüze edilen Sohbetlerle aynimidir ? En sevdiginizle göz göze ettiginiz Sohbeti düsünün mesela , göz göze gelince yerinden cikan kalp diye birsey var . Peki bu yazili Sohbette yok mu ? Var. Bir kelime ile , kalbi yerinden cikarircasina attiran var. Sohbeti tadinda etmesini bilene yazili da aynidir sözlüde. Bir Sohbette kusur ararsan tadini bilemezsin. Kusur bulmak icin bakma birine, bulmak icin bakarsan bulursun , kusuru örtmeyi marifet edin kendine. Iste o zaman kusursuz olursun. Ve siz , siz olun Sanal Alemi diye kimseyi Sohbet ederken kirmayin. 

Bir insanin özü kaliteli olmalidir, hic bir zaman sonradan kaliteli yapamazsin. Insanlari elestirirken biraz da , -Ben Kimim ya ?- deyip, dönüp gecmisinize bakin olur mu ? önemli bisey cünkü o. 

BalKiZ

Etiketler: , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

GencAlem.Net – Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet Sohbet Tadinda | GencAlem.Net - Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet