Ana Sayfa > Genel, Sohbet Odaları, Sohbet sitesi > Sohbet Sitelerinde Insanlik

Sohbet Sitelerinde Insanlik

Sohbet Sitelerinde Insanlik

Selamunaleyküm Sohbet Sitelerinde doyasiya chat yapmayi seven, yazili sohbet esliginde Radyo dinliyerek neselenen insanlar. Bugün sizlere yazili sohbet odalarinda ki yazili tanismanin , yazisirken ki karsi tarafa vermis oldugunuz karekter bilgilerinizden , karsi tarafta birakabilecek olan etkinizden bahsetmek istiyorum. Insanlar hakkinda hüküm vermeden önce , Peygamber efendimizin sözünü düsünün ; Acip da kalbine mi baktin ? . Bu sözlerle demek istedigim, yazili sohbet esnasinda , Chat sohbet odalarinda günün stresini atmaya gelen, kafasini dertlerden uzak tutmak istiyen, gönüllerince yazili Sohbet edip eglenip hayatin yogunlugundan uzak kalmayi deneyen insanlar la karsilasacaksiniz. Herkes ayni degildir tipki bes parmagin besinin de ayni olmadigi gibi . 

Insanlara karsi her hangi bir Ortamda nerde olursa olsun cok sert olmayin , hem kirilir hem kirar , hem ezilirsiniz. Insan iyiligi kadar taslanir , mehameti kadar dislanir , kullugu kadar da sinanir. Vicdan barindiran bir el , icinde merhamet olan bir yürek , ve gülüsünde samimiyet tasiyan bir yüzden güzeli yok. Sefkatli olmayi deneyin, sefkat öyle bir dildir ki ,sagir da duyabilir , kör de okuyabilir. Sadece sefkat iyilestiricidir. Neden mi ? Cünkü insanoglunun icindeki tüm hastaliklar , sevgi eksikliginden kaynaklanir.

Kusur yoktur, insanlik hali vardir. Insanlik halini kusur olarak görmeye basladigin zaman , kusur döngüye giriyor insan. Bence insanlar önce kendini, sonra haddini , en son da ne istedigini bilse hic bir problemimiz Kalmaz. Insan her yerde ayni insandir, bir insanin yaralitisinda asalet yoksa , kainatin tacini giyse, yinede ciplak kalir. Üc cesit insan vardir . Birincisi ekmek gibidir, her gün aranir. Ikincisi ilac gibidir , lazim olunca aranir. Ücüncüsü mikrop gibidir, siz aramayin o sizi bulur.

Sohbet Sitelerinde Insanlik

Ne olurdu yani , bir senede INSANLIK moda olsa..

BalKiZ

Etiketler: , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

GencAlem.Net – Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet Sohbet Sitelerinde Insanlik | GencAlem.Net - Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet