Ana Sayfa > Sohbet Odaları > Sohbet odalarin da okey

Sohbet odalarin da okey

Selamin aleyküm Günümüzde irc de artık eski heyecan eski tat kalmadı bizler de gencalem  ekibi olarak bunun farkındayız oyun oynarken sohbet etmek muhabbet edebilmek daha keyifli olacağını düşündük sizler için ilerleyen zamanlarda bir okey platformu kurmayı planliyoruz peki bu düşüncemiz doğru mu? Biz bir ekibiz sizlerle beraber sizlerinde bu okey platformunun bir parçası olacaksınız puanlı okey oynamak kuracagimiz sistem üzerinde çok kolay sorf  yapabileceksiniz hızlı Sohbet hızlı okey oynayabileceksiniz. Evet sizlerin de düşünceleri bizler için önemlidir yazımda bunu düşündüğümüz planlarımız içerisinde olduğunu sizlerle paylaştım peki sizlerde bizlere fikir verebilirsiniz? Eğer düşüncemiz destek vermek isterseniz yada düşünceleriniz olumlu yada olumsuz eleştire bilirseniz yazınızı altındaki yorum bölümünden bize yorum yaparak düşüncelerinizı bildiren bilirsiniz. Dusuncelerinizin bizler için hayati önem taşıdığını bilmenizi isteriz cunki düşünceleriniz nekadar çok olursa bizlerde sizler için okadar gelişmiş güzel sohbet ortamı kurmaya çaba göstereceğiz bunun için yatırım planlarımiz devam etmektedir.

Sohbet odalarin da okey sitesı

Puanlı okey bedava okey üye olmadan okey oynamak bence çok güzel yani sizler için nekadar güzel yada nekadar kötü bilemiyecegiz sizlerinde düşüncelerini çok merak ediyoruz.

Hemokey oyna hem sohbet et iki kişi karşılıklı oynaya bilir 4 kişiyi beklemeye gerek yok bu sistem bence çok güzel ayrıca site yönetimi düzenlediği turnuvalar a katılabilir o da salon sahibi olabilirsiniz

 

 

 

Etiketler: , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

GencAlem.Net – Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet Sohbet odalarin da okey | GencAlem.Net - Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet