Ana Sayfa > Sohbet sitesi > Sohbet odalari makale yazmak

Sohbet odalari makale yazmak

Sohbet odalarının güncellemek icin kendi icimizden gectigi gibi özgün makale yazmak? evet bugun icimizden gectigi gibi bir makale yazacagız makalemize  başlamadan önce yanıma bir bardak çay alacagim cayımı yudumlarken sizlere sohbet sitemiz üzerindeki makale bölümüne güzel bir makale yazıp bırakacagım ve yorumlarınızı, bekliyorum Sohbet sitemiz encok giriş yapılan yerlerden biri olan azerbaycan dır arkadaslar yurd dısından bir cok giriş görmekteyiz. sunucumuzun en cok girişlerinden biri de olan almanya nın Baden-Württemberg, Bavyera, Berlin, Brandenburg, Bremen, Hamburg, Hesse, Aşağı Saksonya, Mecklenburg- Vorpommern, Kuzey Ren-Vestefalya! Rhineland-Palatinate, Saarland, Saksonya, Saksonya-Anhalt, Schlesswig-Holstein ve Thuringia’dır. Başkenti ve en büyük şehri Berlin’dir. buralardan sunucumuz girişleri coktur. genel olarak yurdısı ve yurt icinden her an her yerden bizimle  iletişime gecebilirsiniz. güzel sohbet sevyeli muhabbet edebilirsiniz.

Sohbet eden kişiler birbirlerinin ilgi alanları üzerinden saatlerce konuşulabilirİlgi alanı amatörce bir hobiden öteye gittiğinde daha detaylı bir konuşma çemberi sağlar. Kişiler ilgi alanı üzerinden saatlerce tartışabilirler. Bu sohbet bilgilendirici, eleştirel ve çağrıcı nitelikte olabilir. Bilhassa yeni tanışan insanların sohbet etmek adına aracı olarak kullandıkları ilgi alanı tartışmaları kişilerin birbirlerini tanımalarına da yardımcı olur.

Ortak ilgi alanları üzerinden derinleşen sohbetlerde zamanın nasıl geçtiği bilinmez hale gelebilir. Futbola olan ilgiden sanata ve sanatçıya ya da daha da özele doğru tek bir maç ya da tek bir sergi üzerinden edilen sohbetlerde havadan sudan konuşmanın ötesinde de bir anlam yatar. Ve bu anlam grubun normunu güçlendiren ve kişiler arası iletişimi kuvvetli kılan ve yakınlaştıran bir özellik taşır.İlgi alanı üzerine edilen sohbet, kişinin motive olmasına da yardımcı olur. Özellikle desteklenen ya da paylaşılan bir ortam varsa, birey bu ilgi alanına daha sıkı bağlanabilir. Aylardır uğraştığı bir yazılım kodlaması üzerinde, alan sohbeti sonrası motive olan bir birey, çalışmasını tamamlamak için gerekli enerjiyi sağlamış olabilir. Uzun zamandır kamp kurmak isteyen kişiler bir araya geldiğini fark edip yaptıkları sohbetten sonraki ilk fırsatta birlikte kamp kurmaya gidebilirler.

İlgi alanları üzerine yapılan sohbetler, farklı ilgi alanlarından doğan yeni bir fikir, yeni bir aktivite, yeni bir program önerecek potansiyele sahiptir. Bir beyin fırtınası misali farklı ilgi alanları yepyeni çağrışımlar doğurabilir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

GencAlem.Net – Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet Sohbet odalari makale yazmak | GencAlem.Net - Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet