Ana Sayfa > Genel, Sohbet Odaları, Sohbet sitesi > Müzikli Chat Odaları

Müzikli Chat Odaları

Müzikli Chat Odaları

 Müzikli Chat Odaları  ; Şehir farkı olmadan sizlere bu güzel sayfamız da, müziğin, sohbetin  chat ortamlarının en Şahane , en Efsane en huzur verici en en en en Mükemmel kullanıcıların  bulunduğu  bir Ortamın farklılığına davetlisiniz. Boş vaktini müzik dinliyerek değerlendirmeyi  sever misin? Radyo kanalımız içerisinde  kullanıcıların Şarkı isteklerine yer verilmekte olup, sohbet arkadaşlarınız veya Yayını dinleyen tüm dinleyiciler için  müzik isteklerinde bulunabilirsiniz. Şarkı istekleri için , sitemiz aracılığı ile, veya Sohbet sitemiz yardımı ile sunucu ile bağlantı kurmanız gerekmektedir. Istekleriniz için  , #BesteFM kanalımız bulunmaktadır. Radyo kanalı yardımı ile kanal genelinde Radyo botumuz aktif ise bot yardımı ile isteklerinizi yayın yapan Dj‘lerimize iletilmesini sağlayabilirsiniz .
Radyo botu ile yapılan istekler , Dj kanalında o an yayın yapan yetkiliye anında iletilmektedir. Eğer  listede var ise , bot sizlere var ve ya yok şeklinde  dönüş  yapacaktır. Diğer  türlü yayın yapan Dj isteklerinizi okur anons yardımı ile sizlere dönüş  yapar.

Not: Yayın yapan Djlerimizin yayın saatleri ve formatları ile bilgilendirmeleri , yayın başında anons geçerek  anlatılmaktadır. 

Radyolu Müzikli Sohbet Odaları Sitemiz içerisinde  , Sohbet hizmeti ile birlikte canlı müzik yayını ile birlikte  en kaliteli şekilde  kullanıcılara sağlanmaktadır. 

Müzikli Chat Odaları 

Çayın tadı sevdiğiniz  insanlarla çıkar. Şeker  bahane! 

Etiketler: , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

GencAlem.Net – Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet Müzikli Chat Odaları | GencAlem.Net - Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet