Ana Sayfa > bedava sohbet, Genel, Sohbet Odaları, Sohbet sitesi > Genc Sohbet Odalari

Genc Sohbet Odalari

Genc Sohbet Odalari

Selamun aleyküm Sanal Platformun en cilgin Gencleri. Gelecege Genclerimiz yön verecek. Kullanicilarimizin cogunun genclerden olustugu Genc Sohbet Odalarina hosgeldiniz. Bir milletin gelecegi, gencligin elindedir. Genclik tarafindan benimsenmeyen, Kabul görülmeyen bir dava asla basariya ulasamaz. Onun icin genclik hic bir zaman ihmal edilmemelidir. Cünkü gencligi kazanan bir topluluk istikbalini de kazanmis olur. Gencleri kendi zamanimiza göre degil, onlarin yasayacagi zamana göre egitmek gerekir. Gencligin degerinin bilinmesi , genclerin bu dönemde , hem kendileri hem de aile , millet , vatan , din ve Devlet icin hayirli ve faydali seyler yapmalari mümkündür. Genclik ömrün en önemli caglarindan biridir .

Gencler , cesaretimizi takviye ve idame eden sizsiniz. Siz, almakta oldugunuz terbiye ve irfan ile insanlik meziyetlerinin, vatan muhabbetinin, fikir hürriyetinin en kiymetli timsali olacaksiniz. Genclik ilkbahar gibidir, yaslilik ise kisa Benzer, öyle bir kis ki, arkasindan Bahar gelmez. Sizler gencligi anlamaya calisin , cünkü gencligi anlamadigimiz an , dünyadaki isimiz bitmis demektir. Genclik, sahip olunmaya deger tek seydir. Ya inandigin gibi yasarsin , ya da yasadigin gibi inanirsin.

Ey türk Gencligi ! Birinci vazifen , Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini , ilelebet , muhafaza ve müdefaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli budur. Gencligin fikirlerine saygi duyun, genclik fikiri demek , dogruyu gören ve anlayan gercek fikirli demektir. Ingiliz toplumunun hic bir zaman affedemeyecegi seyler ; genclik, güc ve istektir. Genclik adaletsizlige Dogru yöneldigi zaman , bilincinin aynasina bakmaya göze alamaz. Oysa olgunluk cagi kendini bu aynada görür. Yasamin bu iki evresindeki tüm ayrim buradadir.

Genc Sohbet Odalari

Tembellik yasak bize , Parolamiz ireli , Dünyaya örnek olsun , Caliskan TÜRK gencleri .

BalKiZ

Etiketler: , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

GencAlem.Net – Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet Genc Sohbet Odalari | GencAlem.Net - Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet