Ana Sayfa > Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet sitesi > Dertliler Sohbet odasında buluştu

Dertliler Sohbet odasında buluştu

Dertliler Sohbet odasında buluştu

Bana bir hırsız lazım tüm dertlerimi çalacak . Sevgili Dostlar Dertlilerin Buluşmak Mekanı olan Chat, sohbet, muhabbet odalarına ücretsiz kayıt olmadan Yazılı Sohbetlere katılabilirsiniz. Bazı insanların söyleyeceği çok şey varken susar, çünkü onu anlayacak birinin olmadığını düşünür . Sohbet odalarımızda bu duygular içerisinde olan binlerce Kullanıcılarımız ile Dertlesmek için  sizleri aramıza bekliyoruz . Dertleşmek duygusunun ne olduğunu  iyi bilirim . Güvenilir bir ortamda , Kullanıcılarımız ile Derdinize derman Olacak şahane  DJ Kadromuzdan gelecek şarkılarla , huzurlu bir ortamda yer alabilmeniz için  , tek yapmanız gereken şey  Sohbet odalarımıza giriş  yaparak Muhabbet Edip dertleşmek  dostlar.

Bazı geceler sabah olmak bilmiyor , olsun da istemiyoruz zaten değil mi ? Gündüzü görmek istemediğimiz geceler vardır. O geceleri unutamazsın , elbette birde o geceleri yaşatanları. Kolay değildir , elbet unutulmaz olacak. Bunlar senin için muazzam bir tecrübe olacak , bir sonrakı hatayi yapmayacaksın mesela. Hayat bazı şeyleri  kafana vura vura , bazı şeyleri  de kalbini kıra kıra öğretir . Hayat kısa ! Kuralları yık , kolay affet , yavaşça öp ,kalpten sev , kahkahalara boğul ve yüzünü güldürmeyi Başaran , hiç kimseye sırtını dönmeyen OL.

Herkesin bir derdi vardır , kimi anlatarak dilini yorar , kimi anlatarak kalbini. Peki ya hiç  bunları yazarak ifade edip , yüreğinize  ferahlığı getire bilen insanlarla , dostluklarla karşılaştınız mı ? Bunu denemek sizin elinizde. Sohbet Odalarımız da , gönlünüze yakın dostluklar , arkadaşlıklar kurmak çok kolay. Sadece siz kendiniz olun ve yaşanmışlıklarınızı yazıya dökmeye korkmayin. Unutmayın hayat çok  kısa , ve yanlız kalmak için çok acımasız. En Usta hırsız dır Hayat. Senden sevdiklerini çalar , hatta seni senden çalar  , ama sen bunun farkına bile varamazsın. Dertlilerin Buluşma Mekanına bekleniyorsunuz.

Dertlilerin Buluşma Mekanı

Yaşayacak  Kadar Dertli Değiliz  ama , Yaşayacak  Hevesimiz de Kalmadı..

Etiketler: , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

GencAlem.Net – Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet Dertliler Sohbet odasında buluştu | GencAlem.Net - Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet